اولین جلسه شورای ورزش شهرستان نی ریزبرگزارشد

 

اولین جلسه شورای ورزش شهرستان نی‌ریز به ریاست مهندس مختار یوسفی فرماندارو با حضور شهرام مختاری رئیس اداره ورزش و جوانان نی ریزو جمعی از روسای هیئت های ورزشی و اعضای این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز ، در این جلسه فرماندار نی ریزضمن خیر مقدم به حاضرین ، با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه گفت : جلسه شورای ورزش بیشتر برای نظر خواهی و استفاده از اعضای شورای ورزش جهت توسعه ورزش شهرستان می باشد و با توجه به استعدادهای ورزشی شهرستان رسالت اعضاء شورای ورزش این است که با برنامه ریزی تلاش کنند تا ورزش شهرستان به جایگاه اصلی خودش برسد .

 

وی همدلی و همسویی ورزشکاران و متولیان ورزش با یکدیگر را در شهرستان خواستار شد و گفت: فعالیتهای ورزشکاران و حضور در مسابقات مختلف باید خروجی مناسب را برای شهرستان در پی داشته باشد و فرمانداری نیز همکاری و کمکهای خود را به آنان خواهد داشت.

یوسفی همچنین بر توسعه ورزش همگانی تاکید نمود و افزود: یکی از پایدارترین راه‌های جلوگیری از آسیب های اجتماعی، ناهنجاری‌های رفتاری و سالم‌سازی محیط و زندگی اجتماعی توسعه ورزش و همگانی کردن آن است که باید برنامه ریزی دقیق برای توسعه آن صورت پذیرد.

فرماندار نی ریز در پایان در خصوص استفاده از منابع مالی بخش صنعت در بخش ورزش که توسط حاضران بعنوان یکی از راهکارها به آن اشاره کردند گفت: برای تأمین اعتبارات ورزشی تنها نباید به دنبال مجتمع فولاد غدیر باشیم. این شرکت بزرگ اقتصادی در شهرستان همواره درصدی از اعتبارات وضع شده را به بخشهای دیگری از جمله تهیه دستگاه ام‌آرآی اختصاص داده است وما باید برای تأمین بودجه و اعتبارات لازم ورزشی از شرکت‌های دیگر صنعتی نیزکمک بخواهیم.

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *