بازدید فرماندارنی ریز از آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه فضل

 

مهندس مختار یوسفی فرماندارشهرستان نی ریز باهدف آشنایی با فعالیت های آموزشی فنی و حرفه ای آموزشکده دخترانه فضل نی ریز و بررسی مسائل و مشکلات این آ موزشگاه ، بهمراه دکتر قبادی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مهندس فرغت شهردار نی ریز ازاین آموزشکده بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز، فرماندار نی ریز ضمن بازدید از فضاهای آموزشی مرکز وگفتگوی صمیمی با کارکنان آموزشکده از نزدیک با نقاط قوت، مشکلات و کمبود های مرکز آشنا شد و جهت بهبود آنها و رفع مشکلات قول مساعد وهمکاری داد.

وی همچنین ، ظرفیت و پتانسیل آموزشکده فضل ومجموعه دانشگاههای نی ریز را با توجه به امکانات و فضاهای موجود بسیار مستعد برای فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی ذکر کرد و خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های شهرستان در کنار توسعه علمی و پژوهشی می‌توانند در توسعه اقتصادی منطقه نیز بیش از این نقش ایفا نمایند.

فرماندار نی ریزدر ادامه سخنان خود خطاب به کارکنان اموزشگاه نیزگفت : بالاترین سعادت شما، فعالیت در حوزه آموزش و تربیت نسل جدید می باشد لذا من معتقدم اگر اعتبارات به درستی صرف مراکز آموزشی شود، نسلی سالم و فرهیخته پرورش داده ایم و در آینده نیاز به صرف هزینه و اعتبار برای رفع مشکلات و ناهنجاریهای اجتماعی نخواهیم داشت.

نوشتنی است در ابتدای این نشست سرکار خانم معصومی سرپرست اموزشکده ضمن خوش آمد گویی به فرماندار و هیأت همراه به بیان تاریخچه آموزشکده، گزارش عملکرد و پتانسیل های موجود پرداخت و بزرگترین مشکل آموزشکده را کمبود نیرو اعتبارات و کمبودخوابگاه دانست .

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *