بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس از موکب هاى نى ریز 

علیرضا مقدسى / حقایقی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس به اتفاق مهندس یوسفى فرماندار در بازدید از موکب های انصارالحسین(ع)،صاحب الزمان (عج) و پایگاه موقت امداد و نجات یادمان فرمانده گردان کمیل سردار شهید علی اصغر سرافراز شهرستان نى ریزبازدیدنمودند.

🔸دکتر حقایقى در این بازدید از بخش های مختلف موکب ها وفعالیت های آنان بازدید و از تلاش های آنها قدردانی کرد.

🔹️در ادامه مهندس یوسفى فرماندار شهرستان نى ریز ضمن تقدیر از مردم مومن نى ریز گفت:، حضور اقشار مختلف مردم در اجتماع بزرگ اربعین را از ویژگی های مهم این حرکت معنوی دانست.

🔹وى:با اشاره به اهمیت پیاده روی اربعین افزود: راهپیمایی عظیم اربعین نمادی برای معرفی و انتقال تفکر اسلام ناب و حقیقی به دنیا محسوب می شود.

🔸مهندس یوسفى افزود:تلاش ما این بود که از زائرینی که ازشهرستان نى ریز عبور می‌کنند به بهترین شکل به آنها خدمات رسانی صورت گیرد.

🔹️نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه موکبها ، در راستای خدمات رسانی به زائران حسینی گفت: خدمات رسانی به زائران حسینی بسیار ارزشمند است و فعالیت موکب ها که به صورت مردمی انجام می شود، از ارزش بالایی برخوردار است.

 

🔸درپایان سرهـنگ سید یاسر موسوی جانشین فرماندهى ناحیه سپاه ضمن خیرمقدم وارائه گزارش ،به دکتر حقایقی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: خادمین در این موکب‌ها تلاش کردندتا با توزیع بیش از دو هزار غذای گرم درشبانه روز ، شربت ، آش و سایر نذورات در خدمت زائران اربعین حسینی باشندتا با ارائه خدمات بتوانند رضایت آن‌ها را فراهم کنند.

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در نى ریز برگزار شد

 در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس صبح امروز ۳۰ شهریورماه همایش پیشکسوتان دفاع مقدس در …

طی مراسمی معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری نی ریز معارفه شدند 

یکشنبه ۲۷ شهریورماه درجلسه شورای اداری شهرستان نی ریز که به ریاست مهندس مختار یوسفی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.