برگزاری مانور ایمنی به مناسبت ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی

محبوبه ناصری /به مناسبت ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، مانور محوری امداد و نجات بصورت ترکیبی با عناوین نجات از ارتفاع، اطفاء حریق و نجات مصدوم، روز چهارشنبه ۰۶/۰۷/ ۱۴۰۱ درمحل شرکت فولاد غدیر برگزار گردید.
این ویژه برنامه با حضور سیدمحمدجواد قطبی بازرس کار، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شرکت فولاد غدیر، به همت مدیریت محترم آن شرکت و همکاری اعضای واحد ایمنی و آتش نشانی شرکت فولاد غدیر نی ریز برگزار شد.
طی برگزاری این مانور قطبی، شرکت فولاد غدیر نی ریز را جزو کارگاه های ایمن سازی شده پرخطر دانست و افزود : الگوبرداری از اقدامات ایمنی انجام شده این شرکت برای دیگر شرکت ها می تواند مفید باشد. وی ادامه داد: با توجه به محدودیت های کمی و کیفی وزارت مطبوع، لزوم خود مراقبتی کارگاهی با استفاده از کارشناسان مسئول ایمنی و بهداشت کار در کارگاه ها، در راستای آموزش کارگران، ارزیابی ریسک، اقدامات کنترلی و اصلاحی و ارسال عملکردها در صورتجلسات کمیته های فنی و بهداشت کار به واحد بازرسی کار می تواند منجر به کاهش حوادث ناشی از کار و افزایش ایمنی کارگاهی گردد.
گفتنی است اولین المپیاد ارزیابی آتش نشانان در صنعت فولاد به میزبانی شرکت فولاد غدیر نی ریز در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه در محل این شرکت برگزار خواهد شد.

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *