برگزاری همایش طلایه داران وجهادگران اقتصاد مقاومتی در شهرستان نی ریز

 

همایش” طلایه داران وجهادگران اقتصاد مقاومتی ” با حضور دکتر قبادی پور معاون سیاسی فرماندار ، سرهنگ شعبانی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نی ریز ، سرهنگ کرمی فرمانده نیروی انتظامی وجمعی از مسئولین وبسیجیان در محل نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه نی ریزبرگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز ، در این همایش معاون سیاسی فرماندار پیرامون موضوع « اقتصاد مقاومتی » به عنوان امر مورد تأکید مقام معظم رهبری اظهار داشت: گفتمان اقتصاد مقاومتی در حوزه اقتصاد با نگاه دینی ، یک ایده نو است که برای رسیدن به بلوغ اندیشگی و کار امدی نیاز به تکرار در فضای جامعه و رفتار مدیریتی دارد .

وی ادامه داد: ایده اقتصاد مقاومتی موقت و مقطعی نیست ،در واقع تسکین دهنده موقت برای عبور از یک مرحله و یا یک بحران نیست ، بلکه راهبردی پویا و پایدار برای تمامی فصول و تاریخ است .

معاون سیاسی فرماندارتصریح کرد : یکی دیگر از دلایل ضرورت تاکید براین نظریه در گیر کردن چهار جبهه علمی ،فرهنگی، سیاسی و اجرایی است ، بدین صورت که در جبهه علمی باید نظریه اقتصاد مقاومتی کامل شود . درجبهه فرهنگی ،اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی شود و گفتمان اقتصادی لیبرال نفی گردد همچنین در جبهه سیاسی مطالبه گری صورت پذیرد و در جبهه اجرایی با برنامه ریزی دقیق و هد فمند و اقدام علمی و عملی وهمراهی اهالی اقتصادی، گفتمان اقتصادمقاومتی تحقق یابد .

قبادی پور افزود: یکی دیگر از دلایل ضرورت این گفتمان این است که دشمن امروز تمامی قدرت و قوت خودرا در جبهه اقتصادی متمرکز کرده است و جنگ تمام عیار اقتصادی علیه نظام جمهوری اسلامی به راه انداخته است بنابراین برای مدیریت جنگ اقتصادی نیاز است که توجه و تمرکز دولت و ملت بر جبهه اصلی نبرد باشد.

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *