جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نی ریزبرگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست مهندس رسول حقیری معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری و با حضور اعضای ستاد، با محوریت بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر لازم در راستای کنترل بازاردر محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز ، معاون توسعه و برنامه ریزی در این جلسه طی سخنانی اظهارداشت: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

 

وی با تأکید بر استمرار نظارت و بازرسی های دقیق بر بازار و رصد قیمت ها افزود: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد .

 

 

حقیری با اشاره به اینکه : وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای است گفت : باید ترتیبی اتخاذ گردد تا همه صنوف به ویژه صنف تره بار علاوه بردرج قیمت ، ملزم به صدور فاکتور فروش به مشتریا ن باشند درغیر اینصورت با متخلفان طبق قوانین و مقررات برخورد گردد.

 

وی در پایان انصاف را شرط مهم در کسب و کار عنوان کرد و گفت: بازاریان در قیمت گذاری باید اقشار کم درآمد را نیز مورد توجه قرار دهند تا همه بتوانند از حداقل ها در زندگی برخوردار باشند

معاون برنامه ریزی فرمانداری نی ریز همچنین نسبت به ساماندهی نانوایی ها، نظارت بر قصابی ها و مرغ فروشی ها و رفع سد معبرها در خیابان های اصلی شهر تاکید کرد.

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *