جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریزبرگزار شد.

 

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز با حضورمهندس میرزایی معاون هماهنگی امور عمرانی، و سایر روسای ادارات درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دراین جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال “تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” گفت : مهمترین هدف شورای اشتغال شهرستان تحقق اشتغال پایدار است .

وی با بیان اینکه : تمام دستگاههای اجرایی در خصوص اشتغال باید اهتمام جدی داشته باشند و یکی از ملاک های ارزیابی مدیران میزان اشتغال ایجاد شده می باشد گفت: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید از مهمترین سیاست های دولت می باشد

میرزایی با اشاره به اینکه : در بحث تسهیلات اشتغال می بایست وام های داده شده رصد بشود که ثمر بخش بوده و به اشتغال پایدار منجر می شود افزود: نتایج ارائه شده از سامانه رصد نشان می دهد کمترین انحراف در حوزه تسهیلات اشتغال زایی از زمان استقرار دولت سیزدهم صورت پذیرفته است .

وی تصریح کرد :در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ، مکانیزم نظارت بر تسهیلات درصدر برنامه ها ی اشتغالزایی ذولت قرار دارد ، چون یکی از بخش هایی که در سنوات گذشته باعث ایجاد نقدینگی گردیده انحراف وامها بوده است.

معاون عمرانی فرماندار همچنین با اشاره به شعار سال توجه ویژه به شرکتهای دانش بنیان را خواستار گردید

وی خاطرنشان کرد:حوزه گردشگری یکی از بخش های مهمی است که با برنامه ریزی می توانیم اشتغال خوبی در این بخش ایجاد کنیم چون جزو کشورهای با پتانسیل بالای خوب گردشگری می باشیم .

در پایان وی افزود : مشاغل خانگی سهم زیادی در بحث اشتغال دارد که در همین راستا برگزاری بازارچه های محلی برای عرضه تولیدات مشاغل خانگی در دستور کارباید قرارگیرد./روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *