جلسه هماهنگی مراسم ۱۳ آبان شهرستان نی ریز برگزار شد

جلسه ستاد برگزاری مراسم یوم الله ۱۳آبان با حضورمهندس مختار یوسفی فرماندار، سرگرد موسوی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نی ریز، حجت الاسلام جنگجو رئیس اداره تبلیغات اسلامی ودیگر مسئولین دستگاه‌های متولی و تشکل‌های مردمی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دراین جلسه فرماندار نی ریز ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در این راهپیمایی باشکوه اظهار داشت : یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار است و تمامی اقشار جامعه، دانش آموزان، دانشگاهیان و ……باید نقش آفرینی بیشتری در این روز استکبار ستیزی داشته باشند.

فرماندار نی ریز با اشاره به حوادث اخیری که در کشور اتفاق افتاده است گفت: دشمنان در تلاشند تا مردم را نسبت به نظام و دولت بد بین کنند لذامراسم با شکوه روز ۱۳ آبان، پاسخ محکمی از سوی آحاد ملت ایران به برخی از فریب خوردگان و سیاست‌های آمریکاست.

وی با بیان اینکه مراسم یوم الله سیزده آبان فقط منحصر به حضور دانش‌آموزان نیست بلکه با حضور اقشار مختلف مردم و همچنین مسئولان برگزار خواهد شد، افزود: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم اندیشیده شده علارغم مقارن شدن این روز با روز جمعه دانش آموزان عزیز به همراه خانواده های خود در این مراسم شرکت خواهند نمود.
یوسفی افزود: تبیین اهداف انقلاب اسلامی ، تحلیل و بازشناسی اندیشه های ضد استکباری حضرت امام ( ره ) و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص به ویژه در میان جوانان و دانش آموزان، باید محور برنامه های ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان باشد

فرماندارتصریح کرد: طلاب، بسیج و جامعه ورزش در شهرستان نیزبا برنامه‌های تبیینی در آستانه ۱۳ آبان همت مضاعف داشته باشند
وی با تاکید بر باشکوهتر برگزار نمودن راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ادامه داد: دشمنان در تلاشند تا مردم را نسبت به نظام و دولت بد بین کنند و لازم است تا راهپیمایی سیزده آبان امسال پر شکوه تر از سالهای قبل برگزار شود

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *