شورای اداری شهرستان نی ریز برگزارشد

شورای اداری شهرستان نی ریزبه ریاست مهندس مختار یوسفی فرماندار و با حضور دکتر قبادی پورمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز، در این جلسه فرماندار نی ریز ضمن تسلیت حادثه تروریستی شاهچراغ ،با استناد به حدیث امام رضا (ع) ،خدمت به مردم و تواضع مقابل ایشان را از مهمترین وظایف مدیران دانست و از امید به عنوان محرکه اجتماع نام برد و از روسای دستگاههای اجرایی خواست تا به هر نحو ممکن نسبت به امیدوار کردن و خوشبین کردن مردم ، با تلاش ، کار و همدلی بیش از پیش اقدام کنند.

فرماندارورئیس شورای اداری شهرستان حضور روز افزون ارباب رجوع در فرمانداری را ناشی از عملکرد نه چندان مطلوب ادارات تابعه دانست و خواستار افزایش بهره بروی ادارات شد.

یوسفی همچنین در بخشی از سخنان خود خواستار هدفمند عمل کردن ادارات شد و عنوان کرد که مدیران ادارات باید برنامه داشته باشند و مکلفند برنامه یک ساله و چهار ساله ادارات متبوع خود را تهیه نمایند .

وی همچنین از ادارات خدمات رسان و اداراتی که عضو مدیریت بحران هستند؛ خواست نسبت به تهیه نقشه پراکندگی بحران شهرستان اقدام کنند

دکتر قبادی پور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نی ریز نیز به ارائه مطالبی در خصوص جهاد تبیین و لزوم بصیرت افزایی سیاسی و اقتصادی مدیران پرداخت

در ابتدای این جلسه عابدین نژاد رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان نی ریز نیز به مناسبت هفته کتاب که از ۲۱ تا ۳۰ آبان ماه می باشد مطالبی را عنوان و از عدم کمک به کتابخوانی , فرهنگ و فرهنگ سازی در امر کتابخوانی و کمبود بودجه در این زمینه وهمچنین کتابخانه سیار که از جمله نیازهای ضروری فرهنگی شهرستان است گلایه نمود

سپس قطبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران به ایراد سخن پرداخت و عنوان نمود :که مطابق قانون ایثارگران شاغلین در مجموعه ادارات دولتی ، می بایست ، تبدیل وضعیت شوند .
مرادی رئیس آموزشگاه فنی و حرفه ای شهرستان نی ریز نیز در مورد تفاهم نامه‌ای که میان آموزشکده فنی و شرکت نفت منعقد شده صحبت و اذعان کرد که این تفاهم نامه ظرفیت خوبی در راستای حل مشکلات اشتغال در شهرستان ، ایجاد خواهد نمود که وی از مسئولین ادارات خواست با اطلاع رسانی به گروه های هدف کمک کنند.

جمالی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ، سخنران بعدی جلسه شورای اداری ، با عرض تسلیت وقایع اخیر و تبریک روز دانش آموز، ‏اذعان نمود که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری کمیته جهاد تبیین در آموزش و پرورش برگزار و هدف اساسی آن را رفع ابهامات دانش آموزان در زمینه های مختلف اعتقادی و فرهنگی دانست.

وی همچنین با توجه به در پیش بودن روز۱۳ آبان و اهمیت این روز خواستار هر چه باشکوه تربرگزار شدن این روز شد و از تصمیم شورای آموزش پرورش در خصوص برنامه‌ریزی و هماهنگی جهت انسجام و رونق بیشتر این روز خبرداد.

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *