مراسم تکریم و معارفه مدیران آب و فاضلاب شهرستان نی ریز برگزار شد

 

♦️ آئین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید آبفای شهرستان نی ریز، با حضور دکترعلی جان صادقپور مدیرعامل آبفا استان ، مهندس مختاریوسفی فرماندار شهرستان نی ریز ، مهندس میرزایی معاون هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد.

 

◀️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز، ، در این مراسم فرماندار نی ریزطی سخنانی با بیان اینکه : وظیفه ما در کنار مردم و با مردم بودن است گفت : مسئولین عزیز باید قدر مسئولیتی که به عهده شما قرار داده شده است را بدانید وبرای رفع مشکلات مردم با از خودگذشتگی و تلاش شبانه روزی از خون شهدا پاسداری نمایید.

 

➖ وی با اشاره به اینکه : آیت الله رئیسی نشان داد که با وجود تحریمها هم میتوان کشور را اداره کرد خاطرنشان کرد : ما در شهرستان نی ریز کارهای بزرگی برنامه ریزی کرده ایم و ان شالله به ترتیب الویت به آنها خواهیم پرداخت.

 

💥 یوسفی افزود: امروز الگو قرارگرفتن ایران اسلامی برای بسیاری از کشورها مرهون خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای است.

 

✨ مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس نیز طی سخنانی گفت : مهندس یوسفی از زمان حضور بعنوان فرماندار شهرستان نی ریز پیگیری های خوبی در جهت رفع مشکلات مردم در حوزه آب انجام داده است.

 

♦️ وی با بیان اینکه : مهندس قزل بیگلو یکی از مدیران موفق ما هستند گفت : امیدواریم حوزه آبفا شهرستان نی ریز از این به بعد با افکار و طرح های جدید و با سرعت بیشتر پیگیر پروژه های آبفا شهرستان باشند

صادقپوردر بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه : عمیقترین چاه های کشور در استان فارس است که بیش از ۶۱۰ متر عمق دارد گفت : این به این معنی است که منابع آبهای زیر زمینی ما بسیار وضعیت بدی دارد.

 

♦️ مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس ضمن تأکید بر شرایط نامطلوب منابع آب شرب استان، با تأکید بر لزوم هم گرایی مردم و مسئولین در اصلاح الگوی مصرف آب در جامعه، و همچنین صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در بخشهای مختلف را در بهبود وضعیت منابع آب بسیار حائز اهمیت توصیف کرد.

 

✅ شایان ذکر است : در پایان این جلسه از زحمات مهندس بهرام قره چاهی مدیر پیشین این اداره تقدیر و با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس «ابوذر قزل‌بیگلو» به عنوان مدیرجدید امور آبفا شهرستان نی‌ریز معارفه شد.

 

➖ نوشتنی‌است؛ مهندس ابوذرقزل‌بیگلو متولد ۱۳۶۰ خورشیدی، اهل فراشبند، دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران و سوابقی همچون ۳ سال مدیر آبفا روستایی قیروکارزین و پیش‌از این به مدت ۲ سال مدیریت آبفا بختگان را برعهده داشته است.

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *