مراسم سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت سرداران و پانصد شهید شهرستان نى ریز برگزار شد

 

سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و۵٠٠شهید شهرستان نى ریزبا حضور سردار حاج محمد اسماعیل کوثرى نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ابوذر روحی خواننده سرود سلام فرمانده، دکتر اسماعیلی معاون اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس، سیدمحمود حسینى امام جمعه ، دکتر طهماسبى نماینده مردم درمجلس شوراى اسلامى، حضرت آیت الله سیدمهدى فال اسیرى ،مهندس یوسفى فرماندار وجمعى دیگر از مسئولین شهرستان وباحضور پرشور مردم ولایتمدار نى ریز بویژه دانش آموزان برگزار شد.

در این مراسم باشکوه سردار حاج اسماعیل کوثرى همرزم سردار دلها با بیان خاطراتى از سردار دلها گفت: در سفری که از سوریه برمی گشتیم ایشان چند صندلی جلوتر نشسته بودند که درخواست کردند الان بهترین فرصت برای برگزاری یک جلسه است. کف هواپیما جلسه گذاشتیم تا صحبت های ایشان را بشنویم و پیگیری کنیم. جلسه خودمانی بود و ایشان هم در مدت پیش ازیک ساعت که از دمشق به تهران رسیدیم گفت و گو کردند. این نشان دهنده حساسیت و پیگیری های مستمر و برخوردهای مناسب ایشان بود.
وی تاکید کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرمانده نظامی مقتدر و مهربان بود به طوری که ایشان در صحنه نبر مقتدر اما پشت صحنه با همرزمانش مهربان بود.
سردار کوثرى بیان کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در طول حیاتش برای خدا و مردم سنگ تمام گذاشت لذا خدا نیز برای او سنگ تمام گذاشت و مردم در شهادتش سوختند زیرا بی ادعا بود و عشق و علاقمند به نظام و ولایت بود.
همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: اگر حاج قاسم با کمک نیروهای مقاومت داعش را از بین نبرده بود و سوریه را نجات نداده بود ضررش به همه مردم جهان می رسید.

شایان ذکر است قرائت قرآن ،اجراى سرود جمهورى اسلامى ،خیرمقدم امام جمعه،سخنرانى دکتر اسماعیلى ،سخنرانى سردار کوثرى واجراى سرود سلام فرمانده وسرود رفیق شهیدم با اجرای حاج ابوذر روحى از جمله برنامه این مراسم باشکوه بود.

✍️خبرنگار علیرضامقدسى

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *