نماینده مردم: آرامش و امنیت امروز مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی است.

علیرضامقدسی/به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان نى ریز با حضور مهندس یوسفى فرماندار شهرستان ، ریاست دادگستری دادستان ،خانواده معظم شهدا و ایثارگران ،سرهنگ کرمى فرمانده انتظامى شهرستان نى ریز مسئولان نظامی و انتظامی و جمعی از روسا ادارات در ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد .

مهندس یوسفى فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان از یگان های مستقر در میدان سان دیده و به تصاویر شهدای والامقام این شهرستان ادای احترام کردند .

درابتداسرهنگ عظیم اله کرمى فرمانده انتظامی شهرستان نى ریز پس از اجرای صبحگاه، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و تبریک هفته ناجا به سبز پوشان عرصه نظم و امنیت، پیرامون گزارش عملکرد نیروی انتظامی، مطالبی بیان کرد.

 

در ادامه دکترطهماسبى، نماینده مردم شهرستان‌های نى ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته فراجا،درسخنان خود با اشاره به حمایت قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فراجا در خصوص نحوه برخورد با حوادث اخیر کشور اظهار کرد:همه فعالیت‌ها، تلاش‌ها و آرامش امروز جامعه مرهون امنیت موجود در جامعه و حاصل دسترنج نیروهای خدوم انتظامی در عرصه‌های مختلف مقابله با ناامنی، مبارزه با قاچاق وسایر عرصه‌های اجتماعی است.

وى افزود: دست زدن به هرگونه اعمال اغتشاش گرانه هم چون آتش زدن اموال عمومی، مسجد و توهین به مقدسات را زمینه ساز سلب آرامش وامنیت عمومی دانسته و گفت:این گونه حرکت ها دامن گیر خود اغتشاش گران خواهدشد.

نماینده مردم گفت:هیچ جامعه ای در سطح جهانی از حوادث اتفاقیه مصون نیست و لازم است که در برخورد با این گونه حوادث با عقلانیت و بدور از احساسات برخورد شود.

تجلیل از مامورین پلیس تلاشگر فرماندهی انتظامی و همچنین تجلیل از جانبازان بازنسشته نیروی انتظامی این شهرستان ، اجراى سرود توسط گروه سرودسیدالشهدا و…از دیگر برنامه‌های اجرا شده در مراسم صبحگاه مشترک بود.

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *