هر جا که به مردم خدشه ای وارد شود قاطع ورود خواهیم کرد.

 

 

🔸 مختار یوسفی فرماندار شهرستان نی ریز در مصاحبه تلفنی با یکی از خبرنگاران شهرستان در خصوص موضوع منتشر شده در فضای مجازی و رسانه ها که مرتبط با خبر غیبت ۲ عضو شورای شهر است، گفت:اشتباه این است که افراد به جای پیگیری قانونی و بازتاب نتیجه در رسانه‌های رسمی اقدام به انتشار مطالب به دور از قانون و غیر رسمی در فضای مجازی می کنند و مطالب منتشر شده در فضای مجازی نمی توانند مورد پیگیری قانونی قرار گیرند.

🔹 وی افزود:اگر مشکلی وجود داشته باشد باید مکتوب به اطلاع فرمانداری برسد تا فرماندار برای رفع مشکل به صورت قانونی اقدام کنند.

🔸فرماندار شهرستان همچنین خاطرنشان کرد:اگر این رویه که افراد در جلسه غیبت کنند ادامه داشته باشد، به شهر و مردم ضرر خواهد رسید و آنگاه قطعاً فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت به موضوع ورود خواهد کرد تا در مقابل زیان، و موضوعاتی که مصلحت مردم را زیر سوال می‌برند بایستد.

🔹یوسفی در پایان ضمن توصیه به وحدت و همبستگی برای پیشرفت؛اینگونه موارد را طبیعی دانست و عنوان کرد: شهروندان اطمینان خاطر داشته باشند که فرماندار نظاره‌گر نخواهد بود ضمن اینکه منافع مردم در ارجحیت است برای رقم خوردن بهترین دوران.

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

مراسم راهپیمایی گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی با حضور گسترده مردم نى ریزبرگزار شد.

مراسم راهپیمایی گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی با حضور گسترده مردم نى ریزبرگزار شد. راهپیمایی …

هشدار پلیس نی ریز به شهروندان در خصوص پیشگیری از سرقت باغات 

  فرمانده انتظامی شهرستان “نی ریز” در راستای پیشگیری از سرقت باغات، هشدارهایی را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *