NULL  اخبار-پاکسازی منطقه تفریحی پهنابه و بخون به همت بسیجیان نی ریزی
کد خبر: 12574 شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶- ساعت ۱۴:۱۵

پاکسازی منطقه تفریحی پهنابه و بخون به همت بسیجیان نی ریزی

به گزارش نبض نی ریز؛ جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید سرافراز شهرستان نی ریز طی یک اردوی جهادی یک روزه به پاکسازی منطقه تفریحی تنگ بخون و پهنابه پرداختند.

هادی مظفری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سرافراز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز در این خصوص گفت: جمعی از بسیجیان حوزه شهید سرافراز  نسبت به پاکسازی طبیعت در منطقه تفریحی پهنابه و بخون که از منابع آبی مهم استان میباشد در قالب اردوی جهادی یک روزه زباله های سطح رودخانه را جمع آوری کردند.

مظفری افزود: موضوع رهاسازی زباله در طبیعت همواره به عنوان یکی از معضلات زیست محیطی به جهت ایجاد آلودگی های آب و خاک و برهم خوردن چهره زیبای طبیعت خدادادی مورد توجه جدی بوده و در تلاش هستیم این امر را فرهنگ سازی کنیم.

وی با اشاره به لزوم طراحی و اجرای بسترهای فرهنگسازی در این خصوص اظهار داشت: سپاه شهرستان نی ریز در راستای اجرای یک برنامه نمادین و فرهنگی از مدت‌ها قبل طرح بسیج سازندگی در قالب پاکسازی طبیعت را در دستورکار خود قرار داد.

فرمانده حوزه شهید سرافراز در پایان تصریح کرد: امروز با حضور در حاشیه رودخانه بخون و پهنابه  که از حساسیت بالایی در حوزه منابع آبی استان برخوردار است و از مکان های تفریحی این شهرستان می باشد نسبت به پاکسازی بخشی از حاشیه این رودخانه با حضور جمعی از بسیجیان دوستدار طبیعت  اقدام لازم صورت گرفت.

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

همشهریان و مخاطبان گرامی:
 جهت اطلاع از :
✅ اخبار معتبر شهرستان نی ریز
✅ اخبار موثق و معتبر و اطلاعیه های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نی ریز
✅ گزارش های هواشناسی شهرستان نی ریز
✅ تصاویر حرفه ای و زیبا از مکان های دیدنی شهرستان نی ریز


 به جمع ما بپیوند

nabzeneyriz@

.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد