NULL  اخبار- «فرهاد رهبر» مدیر موفق اجرایی است/ قبول ریاست دانشگاه آزاد گذشت اخلاقی بود
کد خبر: 12607 دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶- ساعت ۱۰:۳۴

«فرهاد رهبر» مدیر موفق اجرایی است/ قبول ریاست دانشگاه آزاد گذشت اخلاقی بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض نی ریز و به نقل از تسنیم، سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتصاب فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد، گفت: وی از مدیران علمی و اجرایی موفق و توانمند نظام است.

وی با بیان اینکه فرهاد رهبر با گذشت اخلاقی ریاست دانشگاه آزاد را پذیرفته است، ادامه داد: در مقطعی که دانشگاه آزاد با مشکلات مالی عدیده‌ای مواجه است، ایجاب می‌کرد فردی برنامه‌ریز، تحلیل‌گر و مسلط به امور مالی بر مسند این دانشگاه قرار گیرد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: قطعاً حضور آقای فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد با تعاملاتی که با شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهد داشت، منشا خیر در بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام خواهد بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: با سوابق اجرایی که رئیس جدید دانشگاه داشته، می‌تواند از اضمحلال و فرسودگی این دانشگاه با تغییراتی که ایجاد کند، جلوگیری کند.

ابطحی از حضور فرهاد رهبر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد و اظهار داشت: در چند روز آینده از وی و معاونانش دعوت به عمل می‌آید تا با حضور در کمیسیون گزارشی از برنامه‌های خود در این دانشگاه را به اعضاء ارائه کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد