NULL  اخبار- همای پس از ۱۲ سال با رهبری انریکو جرولا به کاخ نیاوران برمی‌گردد
کد خبر: 12610 دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶- ساعت ۱۰:۳۹

همای پس از ۱۲ سال با رهبری انریکو جرولا به کاخ نیاوران برمی‌گردد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض نی ریز و به نقل از تسنیم، پرواز همای که با اجرایش در محوطه باز کاخ نیاوران در میان مردم شناخته شده بود، باری دیگر و پس از 12 سال در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت تا خاطره آن اجرای معروف را در ذهن طرفدارانش زنده کند.

رهبر ارکستر سمفونیک «پرواز» را «انریکو جرولا» ایتالیایی بر عهده خواهد داشت. این رهبر ارکستر جوان سابقه همکاری با هنرمندان مطرح کشور خود از جمله پاواروتی را در کارنامه دارد. پرواز همای و گروه مستان نیز پیشتر با اریکو جرولا در تورهای آمریکا و اروپا و ایران همکاری داشته‌اند.

پرواز همای در این کنسرت ضمن رونمایی از قطعات و ساخته‌های جدیدش که مانند همیشه خود کار آهنگسازی، شعر و تنطیم آن را انجام داده، شماری از قطعات محبوب و خاطره‌انگیزش را طی 120 دقیقه برای مخاطبان اجرا می‌کند.

میلاد علی‌پور (تار)، مسلم علی‌پور (کمانچه)، محمد نوذری (سنتور)، پاشا هنجی (نی)، و محمد اکبر امین‌پور اعضای گروه مستان را در این کنسرت تشکیل می‌دهند.

کنسرت پرواز همای و گروه مستان به همراه ارکستر سمفونیک به رهبری انریکو جرولا در روزهای چهارم و پنجم مرداد 1396 در محوطه باز کاخ نیاوران از ساعت 21:00 به تهیه کنندگی شرکت آوای هنر برگزار خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد