NULL  اخبار- رومرو: به دنبال تداوم موفقیت با منچستریونایتد در فصل ۱۸-۲۰۱۷ هستم
کد خبر: 12622 دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶- ساعت ۱۱:۰۷

رومرو: به دنبال تداوم موفقیت با منچستریونایتد در فصل ۱۸-۲۰۱۷ هستم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نبض نی ریز و به نقل از تسنیم، سرخیو رومرو که در تابستان 2015 با قرادادی سه ساله به عنوان بازیکن آزاد از سامپدوریا به منچستریونایتد پیوست، قرارداد خود را با این باشگاه تا سال 2021 تمدید کرد. این دروازه‌بان آرژانتینی فصل گذشته 28 بار در دروازه شیاطین سرخ ایستاد که از این تعداد تنها 6 بار در لیگ برتر مسئول حافظت از دروازه سرخپوشان منچستر بود.

سرخیو رومرو در این باره به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: خوشحالم که قرارداد جدیدی را امضا کردم. کسی هم هست که نخواهد در بزرگترین باشگاه جهان باشد؟ ما دروازه‌بانان بزرگی اینجا داریم و همیشه از یکدیگر در حال یادگیری هستیم. بودن در دیدار فینال لیگ اروپا لحظه‌ خیلی غرور‌آمیزی برای من و خانواده‌ام بود و به دنبال این هستم که به تیم برای تداوم موفقیت فصل گذشته در فصل 18-2017 کمک کنم.

ژوزه مورینیو هم در تمجید از دروازه‌بان آرژانتینی‌اش اظهار داشت: سرخیو دروازه‌بانی بزرگ و حرفه‌ای است. او فصل فوق‌العاده‌ای را پشت‌سر گذاشت و عملکرد برجسته‌ای را از خود به نمایش گذاشت، به خصوص در راه موفقیت ما در لیگ اروپا. رومرو شایسته این تمدید قرارداد بود و داشتن دروازه‌بان‌هایی همچون سرخیو و داوید برای منچستریونایتد فوق‌العاده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد