NULL  اخبار-آغازعملیات اجرایی خط انتقال آب روستای هرگان
کد خبر: 14428 پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ساعت ۹:۱۴

آغازعملیات اجرایی خط انتقال آب روستای هرگان

به گزارش نبض نی ریز؛ علیرضا برازنده مدیر آبفا روستایی شهرستان نی ریز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز گفت: عملیات آبرسانی به روستای هرگان آغاز شده است.

علیرضا برازنده در ادامه بیان کرد: عملیات اجرای خط انتقال آب آشامیدنی جهت تامین آب شرب 3 روستای هرگان، سنگبر 1 و سنگبر 2 از از توابع بخش مرکزی شهرستان نی ریز با جمعیتی بالغ بر 146 نفر و با برآورد مبلغ 10 میلیارد زیال آغاز گردید.

وی افزود :در حال حاضر آب آشامیدنی روستاهای مذکور، از طریق تانکرهای آب رسانی سیار این مدیریت تامین می گردد.

برازنده خاطر نشان شد: با پیگیری و مساعدت نماینده مردم شهرستان های نی ریز و استهبانات در مجلس شورای اسلامی و فرماندار دلسوز و جهادی، عملیات اجرایی خط انتقال به طول 13 و نیم کیلومتر آغاز شده است.

مدیر آبفا روستایی شهرستان نی ریز هم چنین با اشاره به وضعیت آب منطقه و اینکه بارندگی های سال گذشته هیچ تاثیری بر روی چاه های آب شرب روستاهای شهرستان نداشته، به کلیه مشترکین آب روستایی توصیه کرد: که در مصرف آب، بیشتر از گذشته اهتمام ورزند و از ابیاری درختان و آب دهی به دام های خود با آب شرب روستایی جدا خودداری نمایند.

برازنده خاطر نشان شد: در صورت ادامه این روند مصرف آب شرب در سطح روستاها، در آینده شاهد فاجعه زیست محیطی در منطقه خواهیم بود و آبی برای شرب باقی نخواهد ماند .

وی در پایان با اشاره به استفتاعات مقام معظم رهبری ( حفظه اله)  "امتناع از پرداخت قبوض آب بها جایز نیست و وضو و غسل با آن باطل است و مشترک بدهکار و ضامن آن مبلغ است " و بیان اینکه با تلاش شرکت آبفا روستایی استان به منظور تکریم ارباب رجوع و سهولت و کاهش ایاب و ذهاب مشترکین، کلیه عملیات قرائت کنتور و توزیع قبض تا پرداخت قبوض به صورت هوشمند و در محل انجام می گردد، از کلیه مشترکین تقاضا کرد که به منظور ارائه خدمات بهتر، نسبت به پرداخت قبوض و بدهی آب مصرفی خود در زمان مراجعه مامورین و پس از اخذ قبوض اقدام نمایند .

 

-----------------------------------------------------------------------

 

همشهریان و مخاطبان گرامی:
 جهت اطلاع از :
✅ اخبار معتبر شهرستان نی ریز
✅ اخبار موثق و معتبر و اطلاعیه های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نی ریز
✅ گزارش های هواشناسی شهرستان نی ریز
✅ تصاویر حرفه ای و زیبا از مکان های دیدنی شهرستان نی ریز


 به جمع ما بپیوند

nabzeneyriz@

.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد