NULL  اخبار-تجلیل ازمفاخر شهرستان نی ریز به تصویب شورای فرهنگ عمومی رسید
کد خبر: 14458 جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶- ساعت ۱۹:۴۶

تجلیل ازمفاخر شهرستان نی ریز به تصویب شورای فرهنگ عمومی رسید

به گزارش نبض نی ریز؛ در هفتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نی ریز برگزاری کنگره ملی بزرگداشت آیت الله فقیه امام جمعه شهرستان نی ریز و عضو خبرگان رهبری فارس به تصویب رسید.

حجت‌الاسلام سید جواد فقیه امام جمعه موقت نی ریز دراین جلسه گفت: تجلیل ازمفاخر شهرستان از مباحث چندین ساله است که باید با توجه با اهمیت آن دنبال شود و تاکنون کارهایی نیز انجام شده از جمله کنگره میرزا احمد نی ریزی که کار بسیارشایسته ای بود واین روال باید همچنان ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد:انجمن بختگان با همکاری سایردستگاههابایدبرنامه تجلیل از فرهیختگان ونخبگان درسطح ملی یا استانی وشهرستانی را دنبال نماید و از آنجایی که نی ریز شهر نخبه پرور است و عالمان و فرهیختگان زیادی داشته و دارد خصوصاً آیت الله فقیه که یک شخصیت علمی ومذهبی هستند وخدمات وی برای همه محرز است وافتخاری برای شهرستان واستان می باشند باید برنامه تجلیل از وی نیز در دستور کارقرارگیرد.

امام جمعه موقت نی ریز برگزاری نمایشگاه سوگواره شعر محرم را کاری بسیار ارزشمند دانست وافزود: با توجه به این که این سوگواره در سطح ملی برگزارمی شود و آبروی شهرستان است باید با دقت بیشتر وهمکاری همه دستگاهها ونهادها به شکل مطلوبی برنامه ریزی شود.

سپس علی راهوارمعاون فرمانداری نی ریزگفت:دراجرای برنامه های فرهنگی وتجلیل از نخبگان ومفاخر شهرستان خصوصاً شخصیت آیت الله فقیه باید همه تلاش کنند تا عملاً این کار بزرگ انجام شود.

 گفتنی است: در این جلسه مقرر گردید که مفاخر شهرستان در شاخه های مختلف علمی، ادبی، مذهبی، فرهنگی، ورزشی و ... شناسایی و مفاخر فرهنگی بالای 60 سال که دارای آثار مکتوب باشند به انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان جهت تجلیل و بزرگداشت آنان معرفی گردند.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

همشهریان و مخاطبان گرامی:
 جهت اطلاع از :
✅ اخبار معتبر شهرستان نی ریز
✅ اخبار موثق و معتبر و اطلاعیه های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نی ریز
✅ گزارش های هواشناسی شهرستان نی ریز
✅ تصاویر حرفه ای و زیبا از مکان های دیدنی شهرستان نی ریز


 به جمع ما بپیوند

nabzeneyriz@

.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد