NULL  اخبار-اعلام آمادگی ‌بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز جهت حضور در مناطق زلزله زده
کد خبر: 14708 چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶- ساعت ۷:۲۶

اعلام آمادگی ‌بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز جهت حضور در مناطق زلزله زده

به گزارش نبض نی ریز؛ علی رضا تقدیری مسوول بسیح دانشجویی شهرستان نی ریز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز از اعلام آمادگی ‌بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز جهت حضور در مناطق زلزله زده خبرداد.

تقدیری در ادامه عنوان داشت: در پی حادثه غم انگیز زلزله در مناطق غربی کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان، بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز آمادگی اعزام دانشجویان بسیجی را به مناطق زلزله زده اعلام میکند.

وی ادامه داد: زمین لرزه بزرگ غرب کشور دل همه ایران زمین را به لرزه در آورد.

مسوول بسیج دانشجویی نی ریز خاطر نشان شد: سخت است دیدن هموطنان مظلومی که به آنی همه عزیزان خود را در یک حادثه ی دلخراش از دست داده اند.

وی عنوان داشت: هنوز در برخی مناطق، آثار رنج ۸ سال ظلم صدام و هم‌پیمانانش برطرف نشده که این حادثه مردم غیور کرد ایران و عراق را داغدار کرد.
تقدیری اظهار داشت:  ملت مومن و سرافراز ایران اسلامی، این روزها در اوج ناراحتی و غم و اندوه در برابر خواست و امتحان الهی سر تعظیم فرود آورده است.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم مسلمان ایران، شکرگزار خداوند متعال هستند که در کشوری زندگی می کنند که دارای نهادها و نیروهای خدوم و دلسوزی از جمله بسیج، سپاه پاسداران، ارتش، هلال احمر و نهادهای مختلفی است که در کنار ملت همواره در صحنه و دولت محترم، تمام تلاششان کاستن غم و رنج مردم زلزله زده بوده و در کنار آنان و همدرد با آن ها به امداد رسانی، نجات جان زیر آوار ماندگان و بازسازی مناطق تخریب شده می پردازند.

تقدیری اظهار داشت: بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز خود را در غم و اندوه این عزیزان شریک دانسته، برای خانواده های مصیبت دیده از درگاه خداوند منان صبر جمیل و اجر جزیل، و برای حادثه دیدگان شفای عاجل مسألت می نماید و اعلام آمادگی خود را جهت حضور گروه های جهادی دانشجویان  بسیجی دانشگاه های نی ریز برای حضور، امداد رسانی و سازندگی در مناطق زلزله‌زده اعلام می نماید.

وی در پایان بیان کرد: همچنین دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه های شهرستان، آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت هموطنان زلزله زده می باشد.

 

-----------------------------------------------------------------------

همشهریان و مخاطبان گرامی:
 جهت اطلاع از :
✅ اخبار معتبر شهرستان نی ریز
✅ اخبار موثق و معتبر و اطلاعیه های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نی ریز
✅ گزارش های هواشناسی شهرستان نی ریز
✅ تصاویر حرفه ای و زیبا از مکان های دیدنی شهرستان نی ریز


 به جمع ما بپیوند

nabzeneyriz@

.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد