NULL  اخبار-اختتامیه نخستین سوگواره ملی عکس محرم فصل وصل
کد خبر: 14709 چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶- ساعت ۷:۳۶

اختتامیه نخستین سوگواره ملی عکس محرم فصل وصل

به گزارش نبض نی ریز؛  اختتامیه و مراسم تقدیر از برگزیدگان نخستین سوگواره ملی عکس محرم فصل وصل چهارشنبه 24 آبان ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ارزانی دبیر ستاد عالی نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس، رییس انجمن عکس فارس، روسای انجمن های عکس شهرستان های فارس، مسئولین شهرستانی و تمامی هنرمندان شرکت کننده در سوگواره و شهرستان برگزار خواهد شد.

سوگواره عکس محرم فصل وصل از 3 سال پیش بصورت شهرستانی در نی ریز آغاز بکار کرد که در محرم 96  با صدور فراخوان ملی  جهت حضور حداکثری عکاسان برتر بصورت کشوری کار خود را رسما آغاز کرد.

در تاریخ 6 مهرماه اولین فراخوان به صورت رسمی اعلام شد که در مدت  22  روز 4031 اثر از 884 هنرمند به دبیرخانه سوگواره ارسال گردید.

آثار ارسال شده طی دو روز توسط هیات داوران اسحاق آقایی، محمودرضا معین پور، عرفان سامان فر داوری شد که از این تعداد آثار، 35 اثر از 31 عکاس کشوری جهت حضور در بخش نمایشگاه انتخاب شدند.

  از آثار راه یافته به نمایشگاه 3 اثر به عنوان مقام اول تا سوم، 2 اثر در بخش کشوری و 1 اثر در بخش شهرستانی  به عنوان شایسته تقدیر انتخاب خواهد شد.

همچنین از تمامی هنرمندانی که آثارشان به بخش نمایشگاه راه یافته است تقدیر می شود.

گفتنی است نمایشگاه آثار برگزیده به مدت 10 روز برگزار می شود که در تاریخ 17 آبان ماه با حضور فرماندار و مسئولین شهرستانی در سرای فاتح نی ریز افتتاح شد.

 

-----------------------------------------------------------------------

همشهریان و مخاطبان گرامی:
 جهت اطلاع از :
✅ اخبار معتبر شهرستان نی ریز
✅ اخبار موثق و معتبر و اطلاعیه های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نی ریز
✅ گزارش های هواشناسی شهرستان نی ریز
✅ تصاویر حرفه ای و زیبا از مکان های دیدنی شهرستان نی ریز


 به جمع ما بپیوند

nabzeneyriz@

.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد