NULL  اخبار-تاکید بر ادامه روند پزشک خانواده در بخش آباده طشک
کد خبر: 15194 جمعه ۲۲ دي ۱۳۹۶- ساعت ۱۲:۴۳

تاکید بر ادامه روند پزشک خانواده در بخش آباده طشک

به گزارش نبض نی ریز؛ جلسه ای با عنوان  تجزیه و تحلیل شاخص ها و برنامه پزشک خانواده مراکز جامع سلامت آباده طشک با حضور رحمت الله محمدجانی رئیس شبکه بهداشت و درمان آباده طشک در سالن اجتماعات ابن اداره برگزار شد.

 

رحمت اله محمدجانی رییس شبکه بهداشت و درمان آباده طشک در ابتدای این جلسه ضمن تاکید بر ادامه روند پزشک خانواده خواستار نظارت و معاینه به موقع زنان باردار توسط بهورز، ماما و پزشک شدند.

 

وی هم چنین با اشاره به انجام سونوگرافی مادر باردار به صورت رایگان، گفت: که در این خصوص با سونوگرافی نی ریز و ارسنجان قرارداد منعقد خواهد شد.

 

محمد جانی هم چنین پزشکان را موظف به کنترل چک لیست دارویی با توجه به موجودی معرفی دفاتر و کمبود دارویی لازم، درخواست را تحویل داروخانه ها نمایند تا در تامین آن دچار مشکل نشوند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان آباده طشک به پزشکان یادآور شد:که می بایست بر تعرفه های دریافتی توسط پذیرش نظارت نموده و در صورت بروز هر گونه مشکل تذکر و برخورد نمایند.

 

وی در پایان خطاب به پزشکان مراکز عنوان کرد: در تهیه وسایل مصرفی و تجهیزات پزشکی اولا نهایت صرفه جویی را نموده و نسبت به کمبود ها در اسرع وقت درخواست ارائه نمایند تا در تامین آن اقدام شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت پایگاه خبری تحلیلی نی ریز می باشد