برپایی موکب انصارالحسین (ع) جهت پذیرایی از زائران اربعین

همانطور که موکب های زیادی در عراق جهت پذیرایی از زائران اربعین برپا شده اند در شهرهای استان فارس نیز که مسیر عبور زائران از استان های همجوار و کشور های همسایه افغانستان ، پاکستان و هند است موکب های زیادی جهت پزیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) برپا شده است مردم شهرستان شهید پرور نی ریز همچون سال های گذشته در پیاده‌روی بزرگ اربعین سنگ تمام گذاشتند و موکب انصارالحسین جهت رفاه حال زائران عزیز برپانموده اند.

سرهنگ شعبانى نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نی ریز ضمن اعلام خبر برپایی و استقرار موکب استقبال و پذیرایی از زوار امام حسین(ع) گفت:این موکب در راستای ارائه خدمات پذیرایی ،در مان ،استقبال و راهنمایی زوار اربعین حسینی در مسیر تردد زوار دایر شده است .

سرهنگ شعبانى نیا با بیان اینکه موکب در ابتدای بولوار امام رضا(ع) در خدمت زوار حسینی خواهد بود تصریح کرد:این موکب با حضور عوامل اجرایی و مردمی به صورت شبانه روزی در بخش های مختلف اعم از اسکان ،بهداشت و درمان ،تغذیه و… نقش مهمی در خدمت رسانی به زوار عزیز بر عهده خواهند داشت .

وی ضمن تقدیر از مردم ولایی و عاشق اهل بیت(ع) شهرستان نی ریز در راستای کمک به موکب در جهت خدمت به زوار حسینی در سالهای گذشته خاطرنشان کرد علاقه مندان و مردم ولایی شهرستان می توانند کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را به موکب انصارالحسین تحویل دهند.

 

🔹همچنین مهندس مختار یوسفی فرماندار شب گذشته به همراه سرهنگ زنگه جانشین فرماندهی انتظامی وجمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از جمله راهداری وحمل ونقل ، مدیریت برق و هلال احمر شهرستان از موکب انصارالحسین (ع) در شهر نی ریز بازدید و در جریان خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی قرار گرفتند.
گفتنی است طی این بازدید مقرر شد توسط مسئولین موکب ها، کمبودها بررسی و توسط اعضا ستاد اربعین شهرستان این کمبودها پیگیری و مرتفع گردد.

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *