به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل انجام شد: دیدار رئیس و پرسنل اداره راهداری شهرستان نی ریزبا فرماندار   

مهندس امیرشاهسونی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نی ریزو جمعی از پرسنل زحمتکش این اداره وعوامل سختکوش حوزه حمل و نقل با حضوردر دفتر فرماندار نی ریز با ایشان دیدار و گفتگو نمودند .

 

در این دیدار فرماندارنی ریز ضمن تبریک روز راهدار از زحمات راهداران شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و هفته راهداری و حمل ونقل را فرصتی مناسب برای قدردانی از تلاشگران عرصه راهداری دانسته و افزودند : راهداران حافظان جان مردم در جاده ها هستندو تلاش راهداران و حضور آن ها در سخت ترین شرایط در جاده ها و محور های موصلاتی ایثار و از خود گذشتگی است.

 

وی با بیان اینکه : امروزه صنعت حمل و نقل یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل دستیابی به توسعه همه جانبه جوامع به ویژه در حوزه اقتصاد است افزود: فعالان صنعت حمل و نقل به ویژه رانندگان در طول دوران حیات طیبه جمهوری اسلامی ایران توانستند با حضور در صحنه های گوناگون نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

 

فرماندارو رئیس شورای ترافیک شهرستان نی ریز با اشاره به ۲۶ آذر تا یکم دی ماه که به عنوان هفته حمل و نقل و راهداری نامگذاری شده است گفت : راه‌ها یک سرمایه ملی هستند که حفظ و حراست از آنها نیازمند فعالیت نیروهای متخصص می‌باشد و کار راهداران هیچ‌گاه تمامی ندارد و در واقع هرچه بیشتر کار شود، نیازها بیشتر احساس می‌شود.

 

وی تصریح کرد: انتظار و توقع ما از مجموعه این است که همچون گذشته با تجربه خود برای خدمات رسانی بهتر در جاده ها تلاش داشته باشند.

 

لازم بذکر است در پایان مهندس شاهسونی رئیس اداره راهداری شهرستان گزارشی از عملکرد اداره در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای ارائه نمودند

 

 

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *