دیدار فرماندار نی ریز با پیشکسوتان ورزش زورخانه ای

بمناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش ، مهندس مختار یوسفی فرماندارشهرستان نی ریزبه همراه حجت الاسلام سید جواد فقیه امام جمعه موقت نی ریز ، شهرام مختاری رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی با پیشکسوتان ورزش زورخانه ای حضرت امیر (ع) نی ریز دیدار و از خدمات و تلاشهای ورزشکاران در عرصه ورزش باستانی تقدیرنمودند.

در این مراسم ابتدا ورزشکاران زورخانه با نوا و ضرب مرشد به اجرای آئین های ورزش زورخانه ای پرداختند سپس فرماندار نی ریز طی سخنانی دربین پیشکسوتان ورزش گفت: هفته تربیت‌بدنی و ورزش فرصت مغتنمی برای آشنایی بیشتر آحاد جامعه به ویژه نوجوانان وجوانان با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین ، ترویج ، اهمیت و آثار ورزش به عنوان نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی در ابعاد فردی و اجتماعی و ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد است.

وی ادامه داد: توجه به امر ورزش و تلاش برای گسترش و تحکیم بنیان‌های آن آثار سودمندی در جامعه به بار می‌آورد و سلامت جسم و روح و فکر را ارتقا می‌بخشد.

نوشتنی است : در پایان توسط فرماندارنی ریز و سایر مسئولین از خدمات و تلاشهای ورزشکاران نی ریزی در عرصه ورزش باستانی تجلیل بعمل امد./ روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *