گام یک میلیارد ریالی خیرین سلامت در ماندگاری پزشکان در شهرستان نی ریز*

💢نیک اندیشان سلامت شهرستان نی ریز با تجهیز پانسیون پزشکان شهری و روستایی مجموعه سلامت شهرستان، به ماندگاری پزشکان غیربومی، ارائه خدمت به همشهریان و توسعه عدالت در بهداشت و درمان گام نهادند.

 

✍🏻رییس شبکه بهداشت  با اعلام این خبر گفت:به همت خیران سلامت شهرستان ۶۰قلم وسیله از قبیل تخت، پتو، جاروبرقی، اتو، ظروف اشپزخانه، مبلمان و…. به ارزش یک میلیارد ریال برای تجهیز پانسیون پزشکان غیربومی شاغل در مناطق روستایی محروم شهرستان و شهری خریداری شد.

 

💢دکتر داور آل داود به فرهنگ سازی امور خیریه در حوزه سلامت تاکید کرد و افزود: به‌طورمعمول خیرین سلامت تمایل به افزایش تجهیزات بهداشتی و درمانی دارند اما باید دیدگاه آنان را به سمت ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی سوق داد زیرا به‌مراتب تأمین یک پانسیون مجهز برای حضور یک پزشک از وجود صدها تخت بیمارستانی بدون پزشک، مهم‌تر و کمک‌کننده‌تر خواهد بود.

 

💢او ضمن تقدیر از نیک اندیشان سلامت شهرستان که همواره یاری رسان مجموعه سلامت هستند خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و جمعیتی شهرستان نی ریز و نیز بعد مسافت و پراکندگی روستاها، حضور و ماندگاری پزشکان متخصص و نیز روستایی بسیار با اهمیت است که امیدواریم با توجه به منابع محدود مالی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی، با کمک خیرین امکانات رفاهی را برای ماندگاری بیشتر پزشکان بیش از پیش فراهم کنیم./روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان نی ریز

 

درباره ی rahimi

مطلب پیشنهادی

کمیته برنامه ریزی شهرستان نی ریز با هدف چگونگی اجرا و پیاده سازی سند آمایش استان وتدوین سند توسعه شهرستان برگزارشد

  جلسه هم اندیشی در خصوص نحوه تدوین سند پیشرفت و تحول شهرستان نی ریزبر …

جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز برگزارشد

  جلسه شورای اشتغال شهرستان نی ریز به ریاست مهندس یوسفی فرماندار ، و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *